Her profesyonel detay için gayret göster,

En iyisini yapmaya gayret edin!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD

Çin Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Sertifikalar
Çin Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Sertifikalar
5 yıldan fazla bir süredir birbirimizle işbirliği içindeyiz ve yakın gelecekte birlikte çalışabileceğimizden çok daha fazla işletmenin birlikte çalışabileceğine inanıyoruz, hepsi sizin harika ve verimli hizmetinize ve ürünlerin kalitesine bağlıdır.

—— Wendy

Ben sohbet şimdi

Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD

1 2 3 4 5 6
Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD
şirket Müdür Liu CH Takımı Takım çalışması Müşteri arkadaşıyla fotoğraf Laboratuvar Cihazları Showroom

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Changhai
Yıllık satış : 2000000-4000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%

2008 yılında yayınlanan, Guangzhou Changhai Laboratuar Ekipmanları Co, Ltd. . is a high-tech enterprise integrating research, development, planning, design, production, sales, installation and maintenance of professional engineers in the field of laboratory equipment in China. araştırma, geliştirme, planlama, tasarım, üretim, satış, kurulum ve Çin'de laboratuar ekipmanları alanında profesyonel mühendis bakım entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur.

Guangzhou Changhai Laboratuar Ekipmanları CO Pr ...

Çin Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD şirket Profili 0

 

Çin Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD şirket Profili 1

Guangzhou Changhai Laboratory Equipment Co., Ltd. is a professional company specializing in laboratory construction system engineering such as Fume Hood, Exhaust Fan. Guangzhou Changhai Laboratuar Ekipmanları Co ltd profesyonel bir şirket uzmanlaşmış laboratuvar inşaat sistemi mühendisliği gibi Duman Davlumbaz, egzoz Fanı. The company has complete production equipment and advanced testing equipment. Şirket komple üretim ekipmanları ve gelişmiş test ekipmanları. Over the years, it has cooperated with scientific research institutions to jointly develop high-tech ventilation and refrigeration products. Yıllar içinde, yüksek teknoloji havalandırma ve soğutma ürünlerini birlikte geliştirmek için bilimsel araştırma kurumları ile işbirliği yapmıştır. Şirketimiz “tüm dünya için gerçekten tek noktadan hizmet yaratan bir sistem mühendisliği şirketi” ni savunuyor.

 

 

 

Guangzhou Changhai insists on satisfying the needs of different customer groups and society with excellent products, perfect service and reasonable price, and constantly keeps track of the advanced technological developments of domestic and foreign counterparts and strengthens the research and development of new products. Guangzhou Changhai mükemmel ürünler, kusursuz hizmet ve uygun fiyat ile farklı müşteri gruplarının ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamakta ısrar ediyor ve sürekli yerli ve yabancı meslektaşlarının ileri teknolojik gelişmelerini takip ediyor ve yeni ürünlerin araştırma ve geliştirilmesini güçlendiriyor. The company invests 5% of total sales each year as funds for product development, promotion and equipment improvement. Şirket her yıl toplam satışların% 5'ini ürün geliştirme, tanıtım ve ekipman geliştirme için fon olarak yatırmaktadır. The company is committed to all kinds of experimental equipment including explosion-proof fans; Şirket, patlamaya dayanıklı fanlar da dahil olmak üzere her türlü deney ekipmanına kendini adamıştır; ventilation systems, waste water and gas treatment; havalandırma sistemleri, atık su ve gaz arıtımı; clean plant design, equipment manufacturing and decoration installation. temiz tesis tasarımı, ekipman imalatı ve dekorasyon tesisatı. A group of technician in our company is high-quality and professional with a wealth of practical experience in Laboratory equipment. Firmamızdaki bir grup teknisyen, yüksek kaliteli ve profesyonel Laboratuar ekipmanlarında pratik deneyim zenginliği ile. The company actively learns the advanced technologies and concepts of developed countries and continuously reforms and innovates. Şirket, gelişmiş ülkelerin gelişmiş teknolojilerini ve konseptlerini aktif olarak öğrenmekte, sürekli olarak reform ve yenilikler yapmaktadır. With the continuous improvement and standardization of construction technology at home and abroad, and the long-term practice of interaction with different customers, we found: Yurtiçinde ve yurtdışında inşaat teknolojisinin sürekli iyileştirilmesi ve standartlaştırılması ve farklı müşterilerle uzun vadeli etkileşim uygulamaları ile şunları bulduk: sadece kalite ve performans ile operatörlerin güvenliği ile ilgili ekipmanın fayda ve enerji tasarrufunu içermeyen sistematik bir mühendislik projesi.

 

Çin Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD şirket Profili 2

 

mükemmel satış sonrası servis sistemi has become the pride of Guangzhou Changhai Company in this industry. bu sektörde Guangzhou Changhai Şirketi gurur duymuştur. The professional install description manual and the dedicated after-sales service tracking personnel have won the praise of customers. Profesyonel kurulum açıklama kılavuzu ve özel satış sonrası servis takip personeli müşterilerin övgü kazandı. Quality and service are the basic elements of an Enterprise's survival and development. Kalite ve hizmet, bir işletmenin hayatta kalması ve gelişmesinin temel unsurlarıdır. At the same time, we will provide more perfect pre-sales and after-sales services for all new and old customers. Aynı zamanda, tüm yeni ve eski müşteriler için daha mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunacağız.

 

Guangzhou Changhai strictly follows the management system from design, construction, production, installation to after-sales service. Guangzhou Changhai kesinlikle tasarım, inşaat, üretim, kurulumdan satış sonrası hizmete kadar yönetim sistemini takip eder. In the design, different styles of construction schemes are designed according to different industries and different functions; Tasarımda, farklı endüstrilere ve farklı işlevlere göre farklı inşaat şemaları stilleri tasarlanır; In the production, company strictly controls the quality according to the Üretimde, şirket kesinlikle göre kalite kontrol 5S yönetim sistemi, ISO9001, ISO14001: 2004 çevre yönetim sistemi, ensuring that every product manufactured by the factory is of high quality. fabrika tarafından üretilen her ürünün yüksek kalitede olmasını sağlar. In addition, the company has a perfect after-sales service management system, which has created a large number of high-quality projects and has been well received by many customers, which has been rated as Buna ek olarak, şirket çok sayıda yüksek kaliteli proje yaratan ve birçok müşteri tarafından iyi karşılanan mükemmel bir satış sonrası servis yönetim sistemine sahiptir. Birçok kez “Sözleşme onuruna ve Söz Veren Kuruluş” ve “AAA düzeyinde Kredi Kuruluşu”.

İletişim bilgileri
Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD

İlgili kişi: Miss. Esther Chen

Tel: +86 13533186787

Faks: 86-020-3123-3257

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)